O nas

Wspólnie z naszymi klientami dostarczamy unikalne produkty cyfrowe

IT Matter to studio programistyczne.

Nasz zespół doświadczonych inżynierów oprogramowania, testerów i kierowników projektów pomoże Ci stworzyć ideę w pełni działającego systemu. Koncentrując się na styku biznesu i technologii, dostarczamy kompleksowe rozwiązania cyfrowe. Nasze studio prowadzi owocną współpracę z naszymi klientami w obszarach opieki zdrowotnej, telekomunikacji,energetyki, elektroniki użytkowej i nie tylko!

Naszych klientów trzymamy blisko, ponieważ są naszymi partnerami. Ich pasja wynika z pracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami, wprowadzającymi zmiany. Dzięki aplikacjom mobilnym, wbudowanemu oprogramowaniu i rozwiązaniom w chmurze, wspólnie tworzymy produkty, które poprawiają jakość życia ludzi i firm. Ramię w ramię z naszym studiem projektowym 2BITS zapewniamy sukces projektu, koncentrując się na użytkownikach, a także na kontekście biznesowym i możliwościach technicznych.

Różnorodność jest kluczem do tworzenia unikalnych pomysłów! Zawsze szukamy ludzi z pasją, którzy do nas dołączą

To, w co wierzymy

WSPÓŁPRACA

Unikalne punkty widzenia i pomysły to coś, w co wierzymy. W IT Matter nigdy nie jesteś pozostawiony sam sobie - wciągamy Cię do współpracy, znajdujemy dla Ciebie idealny projekt, a nawet pomagamy Ci wybrać meble do mieszkania

JAKOŚĆ

Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu zespół doświadczonych specjalistów jest osobiście zaangażowany na każdym etapie procesu rozwoju, tak aby nasi klienci otrzymali najlepsze wyniki.

ROZWÓJ OSOBISTY

Jeśli chodzi o motywatory, mistrzostwo jest jednym z najważniejszych czynników. Chcemy, abyś był ciekawy świata i skupiał się na osobistych inicjatywach, dzieleniu się wiedzą, uczeniu się i rozwoju.

INDYWIDUALNOŚĆ

Pochodząc z różnych środowisk, kultur i przekonań, szanujemy każdą osobę za to, kim jest i celebrujemy różnorodność. Wszyscy jesteśmy inni - i to jest wspaniałe uczucie!

ZAUFANIE

Dostarczanie wysokiej jakości i uczciwość w tym zakresie pomaga nam budować długotrwałe relacje z klientami. Buduje to również zaufanie wewnątrz firmy, dzięki czemu nasi pracownicy czują się zaufani i mogą w pełni wykorzystać swój potencjał.

HONOROWOŚĆ

Celebrując kulturę informacji zwrotnej, IT Matter jest bezpieczną przestrzenią do wypowiadania swojego zdania i przekazywania szczerych informacji zwrotnych. Zawsze bądź prawdziwy!

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoich projektach!

Potrzebujesz pomocy w realizacji swojego projektu? Interesują Cię nasze usługi programistyczne? Skontaktuj się z nami, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 12 godzin.
Brak wartości lub wartość nieprawidłowa
Brak wartości lub wartość nieprawidłowa
Brak wartości lub wartość nieprawidłowa
Brak wartości lub wartość nieprawidłowa
Brak wartości lub wartość nieprawidłowa
Wysyłając ten formularz zgadzasz się na warunki naszej Polityki prywatności