Usługi

Twój produkt jest naszym produktem. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci osiągnąć Twój cel

We współpracy z naszymi klientami dostarczamy produkty, które wpływają i poprawiają życie ludzi i firm poprzez aplikacje mobilne, rozwiązania chmurowe, webowe i wbudowane oprogramowanie firmowe.

Rozwój aplikacji mobilnych

Tworzymy aplikacje mobilne, które są wydajne, solidne i skalowalne. Nasze holistyczne podejście oznacza, że nasi inżynierowie są zaangażowani w każdy etap tworzenia produktu. Dążymy do najwyższej jakości tworzonych przez nas aplikacji, co wynika z naszej troski o biznes naszych klientów i ich sukces.

iOS
Android
ReactNative
Flutter

Web Development

Solidna infrastruktura online i dostosowana do potrzeb użytkowników platforma cyfrowa to coś, czego potrzebuje Twój biznes. Korzystając z najnowocześniejszych technologii, nasz zespół ds. rozwoju stron internetowych szybko stworzy aplikacje backendowe i frontendowe. Możemy również poprowadzić kompleksowy projekt aplikacji internetowej.

Backend

Django
SpringBoot
Node.js
Cloud Computing: AWS, GCP
DevOps
Web Testing

Frontend

React.js
Angular
PWA
GraphQL

Internet of Things

Zintegrowane rozwiązania i ich ekosystem to jest to, co możemy dostarczyć. Obejmują one inteligentny dom, urządzenia typu wearables i inny sprzęt. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie technologii łączności (Bluetooth Low Energy), a także projektowania i rozwoju oprogramowania sprzętowego. Nasze doświadczenie zdobywamy w pracy z kodem niskopoziomowym, rozwiązaniami wbudowanymi i modyfikacjami systemów operacyjnych. Stworzymy inteligentne rozwiązania, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

API design
Firmware development
Mock/Prototypes
BLE
Embedded systems

Usugi w chmurze Cloud

Skalowalne i elastyczne usługi w chmurze obliczeniowej dla startupów i dużych przedsiębiorstw w AWS i GCP to coś, co dostarczamy. Niezależnie od tego, czy chodzi o IoT, tworzenie chmurowej infrastruktury backendowej dla aplikacji internetowych i mobilnych, czy też rozszerzanie rozwiązań open source - nasi doświadczeni programiści, architekci GCP i autorzy Apache Committers są tutaj, aby Ci pomóc.

Cloud services for IoT
Open source customisation
Backend infrastructure for web & mobile
Cloud Data Migration
Apache Airflow
Apache Beam

Doradztwo i dobór rozwiązań

Ponieważ branża technologiczna stale ewoluuje, my również. W ten sposób narodziło się 2BITS - od kilku UX/UI Designerów pracujących nad aplikacjami mobilnymi do doświadczonego zespołu rozwiązujących problemy, strategów i myślicieli wizualnych, którzy tworzą studio projektowe IT Matters.

Zespół 2Bits zajmie się Twoimi pomysłami na produkt z zastosowaniem strategicznego podejścia. Stosując metodologię Design Thinking, dokonają przeglądu otoczenia biznesowego produktu, zbadają rynek w celu określenia dopasowania produktu i przeanalizują potrzeby użytkowników, utrzymując to wszystko w silnym kontekście technologicznym. Jako Twoi partnerzy stworzą wizję produktu mobilnego, internetowego i IoT oraz przełożą ją na angażujące doświadczenia użytkowników.

User research
UX prototyping
UX design
UI design
MVP development

Nasz zespół produktowy wspierany jest przez

Testowanie
Automated mobile and web tests
User acceptance tests
Regression Testing
Testing documentation
Manual testing
Web Testing
Rest API testing
IoT (BLE) testing
Project management
Szybkie (1-2 tygodnie) sprinty, zawsze zakończone demo
Kompleksowe warsztaty rozpoczynające projekt
Wielofunkcyjne, elastyczne zespoły zwinne
Współpraca zbudowana na zaufaniu. Praca na Twojej Jirze lub naszej tablicy - wszystko zależy od potrzeb Twojego projektu

Porozmawiajmy o Twoim projekcie!

Skontaktuj się z nami, jeśli nie jesteś pewien, jak uzyskać najlepsze wyniki z usług w chmurze obliczeniowej, które będą pasować do Twojej firmy. Nasi doświadczeni programiści, architekci GCP są tutaj, aby Ci pomóc.

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoich projektach!

Potrzebujesz pomocy w realizacji swojego projektu? Interesują Cię nasze usługi programistyczne? Skontaktuj się z nami, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 12 godzin.
Brak wartości lub wartość nieprawidłowa
Brak wartości lub wartość nieprawidłowa
Brak wartości lub wartość nieprawidłowa
Brak wartości lub wartość nieprawidłowa
Brak wartości lub wartość nieprawidłowa
Wysyłając ten formularz zgadzasz się na warunki naszej Polityki prywatności